| BiraSorina a întrebat:

Buna seara! Ce orașe frumoase sunt în Istanbul in partea asiatica?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Istanbul este un oras, care se intinde pe doua continente.

| Simpatic a răspuns:

Cred ca ai vrut sa zici ce zone sunt de vizitat in Istanbul, intrucat el este un oras in sine!
Merg la fiecare 2 ani in Turcia, este minunata, dar fac de obicei Antalya ca imi place mai mult soarele.
In Istanbul merg unde am chef la marele bazal, la moschee la restaurante, in magazine, in Taksim; nu am stat niciodata sa merg expres intr-un anume loc, aleg de obicei locul pe o distanta de 20 de km in functie de unde ma cazez si fac la pas si din taxiuri!
dar pentru mine e vorba de 2 zile cat stau in Istanbul si restul excursiei in Antalya
Cu siguranta daca stai mai mult de 2 zile te plictisesti si ai nevoie de un itinerariu serios pentru Istanbul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai citeste odata intrebarea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cartierul Fener ( Fanar). Dar asta este în partea europeană.

| johnnny123 a răspuns:

Realizezi că Istanbul este un oraș?

| punintrebari13 a răspuns (pentru johnnny123):

Dau americanii sau cei din iran cu bombe? eram curios sa vad care-i treaba ca nu ma uit deloc la stiri si bine fac.

| Kozi a răspuns:

Dar ce crezi tu ca este Istanbulul?

| BiraSorina explică:

Partea asiatică a Turciei!

| Xhprphxg8dlbdoh a răspuns:

Tokio este un oraș frumos din Istanbul