| Georgia123456 a întrebat:

Bună seara/ziua! Ştiţi un loc în Constanţa unde se poate caza o singură persoană pentru o zi cu duş şi pat pânâ în 100 de lei? Pentru luna decembrie mă interesează.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Deja te așteaptă, sună-i

https://www.olx.ro/d/oferta/cazare-in-constanta-IDflIpU.html

| Georgia123456 explică (pentru sierra1):

Mulţumesc mult pentru răspuns!

| sierra1 a răspuns (pentru Georgia123456):

Baftă!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi pe airbnb, gasesti pe la 110-120

| Dragobeta a răspuns:

Orice hotel are si camere de o persoana. Dar... nu pana in 100 lei.

| Georgia123456 explică:

Mulţumesc mult tuturor celor care mi-au răspuns! Mi-am făcut o idee mai bună în legătură cu unde aş putea să mă cazez.