| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
vreau sa merg in constanta si caut un loc de cazare facilitati cat mai bune dar la un pret redus pentru ca am inteles ca sunt case sau vine cu cazare pe zi de persoana la suma de 20 de lei
dau funda celui care imi arata cateva oferte pe care sa nu le fi vazut

Răspuns Câştigător
| BIBINHO a răspuns:

Pai eu sunt din constanta si nu am auzit de cazare cu 20 de lei de persoana... daca vrei facilitati cauta cand vii aici ..deoarece nimeni nu stie ce sa iti zica atata timp cat in fiecare zii la hoteluri / vile etc ...vin cat mai multi turisti si se ocupa locurile. Asa ca ai face bine daca mai vrei sa prinzi loc undeva mai ieftin si cat de cat cu facilitati ..grambestete

| anonim_4396 explică (pentru BIBINHO):

Mersi de raspuns
vreau sa te intreb daca stii cat faci de pe aleea garofitei pana la malul mari, pe jos daca cunosti zona

| BIBINHO a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu sigur... dar este aproape de Bulevardul Mamaia si nu cred ca faci mai mult de 30 min