| sigmanet a întrebat:

Unde doriti sa va petreceti vacanta si sarbatorile de iarna?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ca in fiecare an, acasa linga cei dragi, cu toate pregatirile ce se impun cu acest prilej.

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acasa, singura, ca de obicei.

lolita
| lolita a răspuns:

Mi-as dori in Romania alaturi de familia mea, dar voi fi acasa alaturi de iubi.in general merg cand am chef in concediu de ex anul asata am fost la za`pada in ianuarie, la cumparaturi in Madrid in februarie, de 1 mai in Ibiza, acum in noiembrie in Cadiz sudul Spaniei. si sarbatorile le voi petrece acasa cu ai mei prieteni.

| maria a răspuns:

Cu cei dragi acasa, in speranta ca vom fi sanatosi, cu voia Domnului, in special de Craciun.Si daca va fi voia Lui, poate cateva zile la munte in tara, undeva la o pensiune linistita, fara stres si excese financiare si mai ales, culinare, pe cat se poate.

| M4RK a răspuns:

Acasa cu parinti happy nicaieri nu-i ca acasa big grin

| nutzu' a răspuns:

Undeva...

| JustMeFlory a răspuns:

Intr-un loc cu multa zapda! La munte ar fi foarte frumos...si sa fiu undeva unde sa simt miros de vin fiert si scortisoarahappy

| yuli10 a răspuns:

Eu incepusem sa fac planuri si sper sa se finalizeze intr-o nota pozitiva sa merg in austria happy

| Gabry a răspuns:

La munte impreuna cu familia.
La munte pentru ca vreau sa mai vad si eu zapada, in ultima vreme nu mai ninge in Bucuresti...sad

| adika a răspuns:

Aici daca as avea bani, e mirific si de poveste:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| mugurel021978 a răspuns:

Fara bani faci sarbatorile acasa. Dar cu putin noroc, macar 6 numere castigatoare le fac la capatul pamantului big grin (nu am eu norocul asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea intr-o tara calduroasa, dar in lipsa banilor care sa ma duca intr-o astfel de destinatie ma voi rezuma la ceva national si friguros.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Bruxelle, sau Disneyland, sa va d care or sa fie fonduril e atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde...acasa, numai sa fie liniste si sa fim toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Roma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La servici.nu doresc dar n-am incotor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu citisem bine intrebareahappy... Unde as dori deci...hmmm
Acasa sau in Caraibelove struck...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte

| Gabystelistu95 a răspuns:

In vacanta vroiam la mare, iar de iarna la munte.

| Dragosgan a răspuns:

Eu ma voi duce undeva local ca sa nu mai consum banii ca vacanta trecuta cand am fost la schii! Ma voi duce intr-un loc linistit anul asta!