| Lavymee a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa daca as comanda Dictionarul Explicativ al Limbii Romane de pe internet( DEX) si Dictionar Ortografic, ortoepic si morfologic al Limbii Romane ( DOOM2)? Ar fi mult mai scumpe daca as vrea sa le cumpar dintr-o librarie? Daca stiti un site de pe care pot cumpara carti in siguranta va rog sa imi spuneti si miebig grin! Multumesc. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Vreau sa iti spun ca ori din librarie ori de pe net e o diferenta minora de pret, adica de pe net e un pic mai ieftin.