| Nimeni10 a întrebat:

Am vazut in ultima vreme a6 c6 la 4000 euro, ce ziceti o fi teapa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu ne zici cati ani si cati km are... Ca daca are 15 ani cu 500.000 nu e teapa e doar un cazan

| nicu991 a răspuns:

La ce motorizari au echipate, luându-ti asa ceva ori te rupe impozitul ori reparatiile si manopera la diverse subansamble ale masinii. O alta explicatie este ca masinile s-au depreciat mai mult in perioada asta cu covid.

| romeo78 a răspuns:

Țeapă, zis puțin. Problema este că sunt vehicule mari, motorizările mari, întreținere scumpă și multe dintre ele, folosite la liniuțe.
Dar, de ce nu A4, mai mic puțin, dar mai de în, mai ales că este creat de obicei, mai ales la ultimile generații, pe platforma Volkswagen Passat.

| mgtow a răspuns:

Prea ieftina, veche si posibil cu multe probleme