| Grrr a întrebat:

cine imi poate spune cum aflu un cod la un casetofon la Renault Espace?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai carticica sau cutia originale ale casetofonului gasesti codul scris pe acolo si daca nu... este urat pentru ca nu poti face absolut nimic ca sa il aflii decat sa te duci la un centru specializat si autorizat pentru ca daca te duci la colt de strada unde decodeaza aia cu un laptop si 3 sarme o sa mearga partial dar vei avea surpriza ca dupa 2, 3, 4 luni, un an se va bloca iar si iar vei da alti bani, sau vei avea probleme sau daca ai ghinion si la 2 saptamani dupa se bocheaza iar si nu mai merge codul. Cauta un service unde sa dea factura si cel mai important garantie!