| me_5148 a întrebat:

Care este site-ul oficial dat de politie unde poti face chestionare auto? va rog, ajutati-ma!

52 răspunsuri:
| Good Cat a răspuns:

Www.drpciv.ro
Iti faci cont si dupa aia le poti face.

| sergent91 a răspuns:

Site-ul dat de politie pentru a face chestionare este www.drpciv.ro

| Alina_9354 a răspuns:

O ruda de-a mea a facut recent scoala de soferi(in ianuarie) si instructorul de la sala i-a spus ca pe site-ul politiei nu poate intra sa faca chestionare decat cu o parola care nu o stiu decat ei si nu au voie sa o divulge! Acum nu stiu cat de adevarata e chestia asta.

| alex_7264 a răspuns:

Www.drpciv.ro --> in stanga vezi TESTARE EXAMEN ONLINE (pe la mijlocul pagini) dar iti trebuie un count. o adresa de mail si o parola si ai rezolvat treaba;) bafta la carnet si. nu uita ( niciodata sa nu circuli cu o viteza mai mare dact poate ingerul tau pazitor sa zboare) PASTE FERICIT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpciv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A luat cineva prmisul facand chestionarele de pe site-ul politiei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpciv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpciv.ro
e cel mai bun ca am facut depe el si am luat sala:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai orasul nu aveai cum...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Je

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpciv.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am creat cont dar nu primesc mesaj pe yahoo ca sa vad ce pot face mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drpcif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drpciv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fac cestionare ca la politie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpv.civ.ro pe asta intri ati creezi un cont si spor la treaba:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpciv.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drpciv.ro]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drpciv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drpciv

Alte răspunsuri
| radu_2825 a răspuns:

Care este site-ul oficial dat de politie unde poti face chestionare auto? va rog, ajutati-ma!

| icerider a răspuns:

Daca nu merge drpciv.ro intra pe http://auto.receptie.ro ca sunt aceleasi chestionare si ai in plus raport la fiecare chestionar finalizat, ai si mediu de invatare cu toate intrebarile

Alte răspunsuri
| Mircea_Ionela_1987 a răspuns (pentru Good Cat):

Da