| OanaClaudia_3675 a întrebat:

Cati km sunt de la tg-jiu la galati?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aproximativ 534 km,nu stiu o ruta mai scurta, desi posibila.Te astept la Galati, dau un suc.ciao happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Targu Jiu -Galati sunt 526 de kilometri.

| 9gygy a răspuns:

Vezi ca sunt pe net calculatoare pentru distante si rute...winking

| FurtunaDiesel a răspuns:

482 de km. Uite aici http://www.besttourism.ro/ruta_dintre-18-Galati_si_20-Targu%20Jiu.html aceasta este cea mai scurta ruta si cu un drum bun, pot fi si 478 dar pentru cativa km sa mergi pe un drum facut zob nu are absolut nici un rost!