| M4RK a întrebat:

Ce alegeti intre aste :skateboard, role, trotineta, bicicleta, motocross, motocicleta, atv, masina sau tir?happyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| dia94 a răspuns:

Atv :X

56 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avion mic de agrement, se pune? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina sau tiruhappy

| catthshshshs a răspuns:

Clar, bicicleta!happy

| crisS a răspuns:

Role si atv

| Casiana a răspuns:

Motocicleta!

| viki a răspuns:

Bicicleta. Tir?laughinglaughing

| eek a răspuns:

Skateboard, role sau bicicletabig grin

| marry a răspuns:

Bicicletahappy

| Lary a răspuns:

Role si bicicleta

| JesterRO a răspuns:

Role, bicicleta si motocicleta. happy

| Raul a răspuns:

Skateboard, role, bicicleta si ATV... cele mai tari... dar bicicleta ohh ce amintiri am cu ealaughing)

| sTeFaN. a răspuns:

Tir ca imi place fff mult tirurile smug cand te duci intr-o cursa cu tiru si iti ies fetele pe centurasmug le iei in cabina si big grin pa palaughing

| lora3u a răspuns:

Motocicleta! :X

| bruneta_9895 a răspuns:

Role

| bonny a răspuns:

Skateboard

| krysy a răspuns:

Bicicleta si rolele

| angel10 a răspuns:

Bicicleta!

| dasdfsdfdf a răspuns:

Toate in afara de tir dar in special sk8, motocicleta si cea de motocross

| AdyLupul a răspuns:

Carutza

| misfit a răspuns:

Skateboard:X:X

| AtenA1991 a răspuns:

Eu una as alege role si bicicleta, sunt preferatele melewinking

| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/

| icerock77 a răspuns:

Atv si iti zic si ce firma: Polaris depinde daca vrei de off road, scheme sau plimbare gen rally raidlaughing

| annita2009 a răspuns:

Se poate pe toate? Daca nu, mie cred ca mi-ar placea motocrossul, ar fi interesant...

| lucica_4613 a răspuns:

Baii eu una as vrea role dar parintii mei sp ca mai buna e bicikleta ce sa aleg?cryingcrying