| Pnoi a întrebat:

Ce masina ai sau daca nu ai cu ce te plimbi?

11 răspunsuri:
| 123456Anonim123456 a răspuns:

Plimba-te pe jos!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Qashqai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Seria 5 f10, din 2011 și ma gândesc sa îl schimb cu un X3 tot din 2011, însă ma mai plimb și pe jos când e frumos afara

| FPSFan a răspuns:

Cu bicla
Lol

| danbnz a răspuns:

Tzoacla big grin

| sdws77 a răspuns:

Cu bicla... desi am un Bmw E34 520i care sta la ruginit in fundu curtii, il pun pe picioare cand fac 18 ani laughing

| Iote a răspuns:

Eu am doua. Doua picioare cu care ma plimb.

| Gâzanu47 a răspuns:

Ma plimb pe jos ca e mai sanatos. Cand am mult de mers merg cu autobuzul sau tramvaiul.

| Amely21 a răspuns:

Cu avionul?

| Liviu a răspuns:

Un scenic 2 din 2005 - 2006 happy imi fac treaba cu ea.Si cand chiar merita sa mergi pe jos, ma duc cu masina undeva unde imi place peisaju, o parchez, si merg pe jos sa ma relaxez.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am un Focus si o Vectra.
Dar momentan ma plimb pe jos, si cu un Saab.