| Lucianadr7 a întrebat:

Cum aflu codul de la casetofon de passat b6 2008? Merge pe masina, dar daca il pun la alta masina imi cere cod

2 răspunsuri:
| tdy a răspuns:

Logic doar in cartile masini scrie. Dacă te iei dupa internet nu Stiu daca o sa il nimerești.

| Simpatic a răspuns:

Sau poate gasesti pe olx baieti care mai fac asa ceva, stiu ca inainte se mai gaseau anunturi de genul decodez cutare si cutare, bagat-te la o cautare pe olx poate ai noroc cine stie, sau cu search pe google poate vreun IT-ist de asta de pe la vreun service de computere mai fac de astea, desi e tehnologie veche asta cu casetofoanele erau niste softuri ceva care conectezi cu o mufa, habar n-am de procedura in sine caci n-am avut nevoie pana acum si nici in viitor ca am consola tip HMI.