| theROOcKsTArr a întrebat:

La ce pret ajunge in ziua actuala bugatti veyron?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Bugatti veyron 1. 000. 000 €
RATE / LEASING
RATA LUNARA: 20000 €
Pret la mana a doua te ajunge la vreo 700. 000-800. 000€
Iar Bugatti veyron SS(super sport) cel cu 1200cp si care atinge viteza de 431km/h ajunge la 2. 400. 000$ adica 1, 950, 000€
http://www.topspeed.com/......92421.html

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dannyjj a răspuns:

Pai daca ai bani de un bugatti, asigurat nu scoti banii aia de sub saltea, adica nu cumperi un bugatti din bani stransi, daca ai bani sa cumperi un bugatti atunci nu te mai uiti la asigurare si la consum, daca ai bani de un bugatti asigurat ai o afacere sau vorba lui @banal un politician si-ar mai permite.
Mi se pare ca pana acum in Romania au fost vreo 3 sau 4 bugatti(unii dintre priprietari au si vandut masinile cand au observat ca ies in pierdere pentru ca le consuma 25-30 de litri/100km daca conduc ecologic cu ochii pe turometru si vreo 40-45 de litri la 100 de km daca conduc normal) si 1 dintre ei il cam tinea in garaj, doar Costel Casuneanu ce isi cam permitea sa foloseasca masina sa se care cu ea nu sa o tina ca pe bibelou in garaj.

| sNukki a răspuns:

Asigurarea+Impozitul :O:O Cam ustura la buzunarelebig grin laughing

| Kolp a răspuns:

Ati uitat un lucru.Asigurareaaalaughing

| Sofer a răspuns:

Costa foarte mult peste 1.000.000 €.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 000. 000. 000

| ElFenomen a răspuns:

Moooooolt oricum...numai un politician din Romania si-l poate permite in momentul asta in general din PD-L...

| Tud0r a răspuns:

Ohhhoo mult frate 1000000$ asa scrie pe un site cu buggati

| andrei1114 a răspuns:

Asigurarea+impozit+consum=extrem de mult!