| AvalohAlyn a întrebat:

MIcrobuz,autobuz,tramvai sau masina personala? Ce preferati?

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Masina personala normal, fiindca ai confortul maxim de a face ce vrea.

| OldSoul a răspuns:

Masina personala, cand ai de mers undeva te urci in ea si te-ai dus, nu stai dupa alte mijloace de transport in ploaie sau soare, ca mai apoi sa stai ingesuit si sa mirosi transpiratia altora...

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca masina personala care iti ofera confortulmaxim dar mai ales libertatea totala de miscare pe intreaga perioada a deplasarii.De asemenea daca calatoresc minim 3 persoane devine cel mai ieftin mijloc de transport.

| Pinocchio a răspuns:

Pe jos sau pe bicicleta.

| 愛日本 a răspuns:

Masina personala.De ce? Irosesti mult timp stptand autobuzul, trebuie sa stai dupa programul lui si nu-l poti folosi mereu.Plus de asta, e prea amre inghesuiala cateodata si sunt tot felul de oameni.