| anonim_4396 a întrebat:

S-au ieftinit preturile la masini in Germania? De ce? Puteti sa imi aratati un site ca sa ma conving?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa-ti cauti si singur, ca nu te dor mainile sa tastezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

S au ieftinit masinile in Germania? De ce? Ca sa intrebe proștii

| Wr3nch a răspuns:

Doar la cele care nu bat, nu troncane, nu suna, si cand ajungi cu ea in Romania descoperi ca reparatiile is mai scumpe ca masina in sine laughing

| RKBlue a răspuns:

"Puteti sa imi aratati un site ca sa ma conving?"
In ciuda a ceea ce ai crede, nu suntem aici ca sa te convingem sau nu.
Daca s-au ieftinit exista motive si daca nu, exista iarasi niste motive.
Nu inteleg de ce ar trebui sa te convingi ca ceva s-a ieftinit...
Cum poate fi cineva convins ca un pret e mai ieftin undeva?
Suna ilogic.Ori te uiti, ori nu.Vezi daca un pret e redus sau nu.

| vmalex21 a răspuns:

Cauta pe auto.de si o sa te convingi singur.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.mobile.de
S-au ieftinit masinile diesel, cu norma de poluare euro 2-3-4, pentru ca nu mai sunt acceptate peste tot.
In rest, sunt preturi chiar mai mari decat in Romania, indiciu ca astea ce ajung la noi sunt tepe, daca sunt mai ieftine aici decat pe piata de unde provin.