| nuSnormal a întrebat:

Salut, cine imi poate spune ce jante sunt cele din imagine?
https://goo.gl/images/20AxJZ
Multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Sunt jante Rh Cup, au 7.5j fata cu 9j pe spate (pe spate sunt mai late cu 1.5 inch decat pe fata).

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Jante originale din aluminiu, de Chevrolet Aveo. Da un search pe google si uita-te la cele cu 4 suruburi. Sunt cate modele vrei.

| StefanCosmin a răspuns:

Chevrolet aveo, jantele cred ca sunt originale, insa nu prea am vazut la masina asta jante ca alea, dar eu tot fan BBS sunt big grin

| nuSnormal explică:

@salontanul,@cosmin jantele.nu sunt originale, cautati p google.winking
Ms mult @zukest. funda!