| boss97 a întrebat:

Salut.Încercam să mă conectez cu telefonul la mașină, un audi a6 c6 din 2005, dar merge doar pentru apeluri, cum pot să fac să ascult muzica de pe telefon la mașină? Trebuie cumva ceva activat din tester?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu toate car-kit-urile pot reda și alt conținut de pe telefoane prin BT în afară de convorbiri. Mai ales cele foarte vechi.
Deci, ori iei un alt car-kit, ori te legi prin cablu audio la intrarea în player-ul audio. Asta... dacă are intrare auxiliară. Că nici din asta nu prea au multe.