| FakeJoker a răspuns:

Caroserie break si bmw sunt doua lucruri total diferite care nu se combina, parerea mea personala, eu cred ca bmw face cele mai urate break'uri, mai ales comparativ cu fratele lui sedan/coupe. Si de asemenea, volan dreapta, daca nu circuli in Anglia, Japonia, Noua Zeelanda sau alte tari cu acest regim de circulatie, nu merita, vei fi mereu incet si impotmolit la o depasire, sincer e aiurea in Romania, acum daca tu crezi ca merita si vrei acest model dar ai banii doar pentru volan dreapta. Ia'l.

suntserios
| suntserios a răspuns:

300.000 km
Volan pe dreapta
Peste 10 ani.

Cumperi o masina care iti va face mari probleme in traficul din Romania si te va ustura la intretinere fiind totusi o marca premium obosita rau