| costzyy a întrebat:

cine stie niste simulatoare auto bune. FUNDA

Răspuns Câştigător
| CosminHaarp a răspuns:

Http://www.dngteam.com/? s=driving+simulator&x=6&y=6

astea le-am jucat si mi-au placut bafta multa fundita?

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Era unul 3D Fahrschool(cauta pe google) e pe germana instalarea dar il poti da pe engleza dupa.
Am auzit ca si Grand Turismo(3 parca) e un simulator bun.

| bybycorleone a răspuns:

3d driving school

| FurtunaDiesel a răspuns:

Singurul pe care il recomand ca simulator Grand Turismo 3 sau si Collin McRae ar putea fii considerat un simulator fiindca este destul de complex jocul, poti seta cutia pe manual/automat, tractiunea masinii si asa mai departe!

| SkyIsTheLimit a răspuns:

Wtcc, race07 de obicei cele cu masini de turisme sunt bune simulatoare happy fara nfs si raliuri

| Alexandrescu_Camelia_1975 a răspuns:

City Car Driving, Racer M, World Racing 2 si Test Drive Unlimited 2. Atat stiu. Sper sa-ti placa.