| Andrei_Mihuta_2000 a întrebat:

As dori sa achiziționez un atv, bugetul fiind maxim 1200-1300€. Ați putea sa imi recomandati cateva? Nu vreau sa fie neaparat 4x4 dar sa nu fie de 50cc dar nici peste 300cc... Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| OnlyMeAndy a răspuns:

Salut Andrei,
Cel pe care eu il am si mi se pare destul de bun si ca performanta dar si consum.
ATV bashan 250 cc, in strainatate este mai ieftin... dar la noi il gasesti in jur de 1200 euro, depinde cat e de echipat, poate fi mai scump sau mai ieftin.
Sper ca te-am ajutat.