| Mihailupuleasa a întrebat:

Stie cineva cam care ar fi pretul pentru vopsirea unei capote?
E vorba de un bmw e46 320d pe culoare neagra

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Din cate stiu eu, e cam 200-250 lei vopsitul unui element. Mie mi-o vopsit aripa spate la un E87, bara spate jumatate si cam jumatate din capata cu 500 lei. La tine cred ca o sa fie maxim 300 lei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

500 ron. Atentie! Capota este singurul element ce trebuie sa iasa tipla. Daca are indoituri cumpara direct una buna pentru ca se vad instant zonele cu chit