| andrei0421 a întrebat:

Stiti vreun loc de munca prin Oradea sau Salonta care asigura si transport?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-i Ioneascai ca am zis eu ca-i dusa. Eu nu pot sa-i spun ca m-a blocat. Da. Eu stiu ca din Salonta se merge cu autobuzul in afara Salontei la o firma si mai este una care duce la Nadab, la nu stiu ce firma. Eu sunt pensionar si nu mai lucrez de aia nu stiu. Sunt din Salonta cum o spune si numele meu. Se pare ca si la Madaras se va deschide o noua fabrica in locul celei ce a fost Jasz Plaszt si cred ca si acolo se va pune masina de transport. Jasz Plaszt-ul a avut.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu am auzit de locuri de munca care sa-ti asigure transport. asta fiind problema ta, cum ajungi la munca.