| mileybest a întrebat:

Care este numele adevarat a lui miley?

Răspuns Câştigător
| loveu a răspuns:

Destiny hope oricine stie. .....pt ajutor intratzi pe starmania.ro

122 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca destiny hope cyrus iar tatal sau i-a dat numele de (s)miley de la smiley pentru ca zambea tot timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca numele adevarat alui milei cyrus este Destiny Hope Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mailey o cheama Destiny Hope ori cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele adevarat al lui mayley este Destiny Hope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele real este destiny hope aliasul este MILEY; SMILEY data nasteri 23 noiembrie 1992 (17 ani) zodia sagetator locul nasteri nashville tenesi necasatorita mama letcia tatal billy ray cyrus surori brandi cyurs si noah lindsey cyursfrati cristopher cyurs trace cyurs brayson cyurs animale caini loco tag minnie pearl juicy rodio.(l. a.). cai in nashville inaltime 1; 64 m coloarea ochilor albastru/verdeculoarea parului saten hubby-uri:shopping bicicletasite oficial www.myleycyurs.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele adevarat a lui miley cyrus este destiny hope cyrus...si dc vreti voi sa stiti asa de multe despre ea mai lasati saraca fata in pace...si nu inteleg dc va suparati atata ca numele ei este destiny hope cyrus strigatio si voi miley cyrus ca dor nu sia schimbat fata numele de dragu ca voua nu va placea sia schimbat numele ca ei nu ii placea dor nu se ia dupa voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny Hope Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hopen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny Hope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Good my name is Larisa and I are 12 years and from Romania and I like very dumb
Destiny hope that if your real name or ii Miley Cyrus I hope you read my message bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope asa o cheama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destini hope Cyrus o cheama pe Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai asta! Ultimu' handicapat de jos care e anonim! Sa stii ca numele ei adevarat nu este Miley Cyrus, ci Destiny Hope Cyrus! Cine nu stie? Si bagati si voi astia care nu cred, bagati la cap ca asta e adevaru'! Ok? Si sunt absolut foarte precisa ca asta este adevaratul ei nume! Asa ca...imi pare rau pentru voi! Si numele de Miley vine, cum au spus si celelalte fete de pe acesta pagina, de la faptul ca era si este foarte zambitoare:Smiley-Miley, exact cum are numele si Smiley! Si nu va mai luati dupa alti prosti care nu stiu ce spun! Luati-va dupa mine si dupa cei care au dat acelasi raspuns dupa mine! Va rog frumos! Si apropo, ceilalti, care nu cred, sunt niste prosti intr-adevar, ma scuzati ca o spun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Good! i am a destiny hope cyrus. i love my fan's.and i don't speak romania i love you
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele adevarat a lui miley este destiny hope cyrus miley este porecla ei sau sia schimbat numele si id ei este vip_miss_miless

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele lui miley cyrus este destny hope cyrus eu am mai gasit si pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny Hope cYRUS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mily numele meu este maria te urmaresc de cand ai aparut si imi place tot ce faci imi dai id-tau te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama destiny hope cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare sincer rau dar nu am un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele adevarat a lui Miley este Destiny Hope Cirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny rey cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny Hope Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpu ma uit la serialul Hannah Montana si m-am intrebat cum este numele ei adevarat asa ca am intrat pe internet si am aflat ca Mayli vine de la S-mayli cred ca s-ar numi Diana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley este si mai este cyrus hope sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus scrie si la inceputul serialului ei fraierilor uitati-va am id ei adresa mea dianacuza24 si il dau sunt fanu nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny Hope Cyrus. I se spune Miley de la porecla smile pentru ca ea zambea mereu si apropo si-a schimbat numele in Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus