| TNUV a întrebat:

Cum aflu o parola de mess?

6 răspunsuri:
| Ana_8420 a răspuns:

Nu exista. Si chiar daca, in mod dubios, ar exista ceva de downloadat de pe internet ar trebui sa-ti dai seama ca e facut de vreun keylogger care vede tot ce scrii pe tastatura.

In concluzie, tu vei fi cel caruia i s-a spart parola.

Ai grija, o seara placuta!happy

| OnlyPandah a răspuns:

Pai, nu potibig grin.Eu cred ca e imposibil.Asta e parerea meabig grin.

| ciocolata_expirata a răspuns:

1. Faci un site cu interfata ca la Yahoo! unde scrie sa bagi numele si parola, dar faci in asa fel incat sa iti trimita tie parola si ID-ul, nu sa il logheze.
Si acum pacaleala: Zici ca e un site cu nu stiu ce, spre exemplu muzica, dar cere sa e loghezi la Yahoo! ca sa il vezi. Daca e fraier cade in plasa.laughing Stiu pe unii care au patit-o. laughing
Dar iti trebuie cunostinte de HTML si e mult de munca, deci mai bine las-o balta. tongue
2. Dai la "parola uitata" si completezi toate intrebarile, dar pentru asta trebuie sa stii f. bine persoana respectiva, dar majoritatea scriu raspunsuri aiurea, deci e aproape imposibil.

Multi vor spune ca e imposibil, dar exista cateva metode, printre care aste 2 sunt cele mai simple.
Eu cam scrisai degeaba, securitatea Yahoo!-ului e foarte buna, n-ai sa reusesti, asa ca nu-ti bate capsorul cu de-astea.winking

| Siracuzia a răspuns:

Nu cred ca este posibilhappy

| mistikk a răspuns:

Intreaba-l pe cel carauia vrei sa i-o aflii numaia sa poti

| Cretzule a răspuns:

Da cu piciorul in unitate pana scrie pe ecran.