| sofiasofyy a întrebat:

Exista facultate de fotografie in care faculatea sa fie de 4 ani?

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Universitatea Nationala de Arta, facultatea de arte http://www.unarte.org/......ultati.php

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Ce ai putea sa inveti in 4 ani? la fotografie... 4 ani fac inginerii, cei care fac dreptul, asistentii medicali. Unde sunt o gramada de lucruri de invatat. Nu vad cu ce ai putea sa umpli inca un an la arte. Pana la urma acolo e mai mult vorba de talent, daca ai talent nu prea iti trebuie scoli, daca nu ai talent poti sa faci toate facultatile, tot degeaba.
Deci nu, nu exista. Poti sa faci master si doctorat, nu stiu exact ce specializari, dar poti sa faci un an de master si ai 4 ani de facultate daca vrei.