| AuricaMircica155 a întrebat:

Hei TPU.
La munca, avem o zi "deschisa" unde trebuie sa lucram la o idee de îmbunătățire a firmei, pe echipa. Practic, tu si echipa ta trebuie sa va ganditi la o idee care ar aduce imbunatatiri firmei. Habar n am despre ce sa prezint. Cateva idei? Va rog...
Este vorba de o arhivă.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O idee sa vina secretarele pe tocuri, cea mai bună ideelaughing

| ywar a răspuns:

Vezi cu ce idei sari la interval... dupa "hexperienta" asta s-ar putea sa va cautati mai multi de lucru.

| LPCTSTR a răspuns:

Analizati si voi partea de logistica, de exemplu, vedeti ce puteti eficientiza, de ce nu este nevoie.

| danbnz a răspuns:

Cafea gratis.

| Catrice a răspuns:

Personal redushee hee

| sierra1 a răspuns:

Idei despre firma la care TU lucrezi? Ai cel puțin imaginație! Folosește-o cu colegii/coechipierii

| anonimg a răspuns:

Arhiva electronica.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme, si nu scrie nicaieri ca numai alea de la scoala sunt interzise tongue

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Daca nu primesti nici 20% din profitul ce vine din ideea ta, atunci, nici nu merita osteneala