| anonim_4396 a întrebat:

LICEUL ECONOMIC PROFIL REAL?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Si care-ti este intrebarea?

12 răspunsuri:
| princess92 a răspuns:

Da.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

N-am inteles - daca liceul economic este de profil real sau daca la liceul economic sunt clase de profil real? Oricum cred ca da.

| LittleZyzy a răspuns:

Da.si un liceu de profil economic are matematica-informatica.

| kaumi a răspuns:

Exact

| LuS[z] a răspuns:

laughing)))))))))
LICEELE ECONOMICE NU AU PROFIL REAL! SE FACE MATEMATICA SI INFORMATICA SEPARAT! ADICA MATEMATICA O MATERIE SI INFORMATICA O MATERIE!
IAR LICEELE ECONOMICE SUNT SINGURELE LICEE CARE AU MATERII DE SPECIALITATE CUM AR FI CONTABILITATE CORESPONDENTA ECONOMICA SI ALTELE...
DECI SA STII CA LICEELE ECONIMICE NU AU PROFI REAL! TOCMAI IN CLASA A11 ESTI REPARTIZAT PE PROFIL.IN CLASA A9 A SI A 10 FACI MATEMATICA, ROMANA, MATERIILE DE SPECIALITATE, MUZICA.RELIGIE,DESEN,SPORT SI ALTELE.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Economista

Janina
| Janina a răspuns:

La economic in primi 2 ani faci si bio si chimie iar din calsa a 11 se repartizeaza pe sectii in functie de medii, iar profilul poate fi : contabilitate
turism
administratie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LICEUL EDONOMIC "ION CHICA"TARGOVISTE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xenopol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate profiluri exista la liceul economic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 profiluri sunt la economic:
-tehnician in administratie
-tehnician in economie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gura!