| Hope1992 a întrebat:

Poti sa te descurici singura in viata ca fata? Cateodata stau si ma gandesc cum sa imi gasesc motivatia sa mai fac ceva, mi se pare totul atat de greu. Exista oameni care sunt 100% pe picioarele lor de la varsta de 18 ani si prin asta ma refer sa porneasca de la 0 cu max 500 lei in portfel,fara nicio proprietatate, doar ce a adunat pana atunci.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hope1992):

Dar cum ajungi sa stai de vorba? Cand esti tanar la scoala, facultate e usor. Dar la job. poate majoritatea sunt maritate/in relatie. Iar ca baiat la 28, nu e sigur ca fetele tinere de 20 ani se mai uita la mine. Iar cele de varsta mea sunt prea mature, serioase si probabil luate

| Hope1992 explică (pentru anonim_4396):

Eu pur si simplu daca am o satre buna vorbesc spontan cu oricine. Nu imi place de nimeni in mod special asa ca nu imi pasa ce reactii au, daca ma resping sau nu. Ideea este sa nu iti pese prea tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hope1992):

Comunicarea e alta problema, in 2 minute as ramane fara subiect de discutie

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai breh, ca nu esti lemn din ce vad pe aici. Se gasesc destule subiecte de intors pe toate partile!winking