| Florian1999 a întrebat:

Sa lucrezi la banda la Makita este greu?

Răspuns Câştigător
| gheorghe699 a răspuns:

Nu! este destul de usor, nu faci o munca complexa, dar necesita atentie si perseverenta. daca se opreste banda din cauza ta, a doua oara numai ai ocazia.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu este greu sa lucrezi la banda de asamblare, la Makita, si nu este greu sa lucrezi nici chiar in mina de carbune, la banda transportoare. Este greu sa inveti carte. Dar merita efortul.

| Mihail69 a răspuns:

Parerea mea este ca daca faci ceea ce iti place, nu mai tii cont ca e usor sau greu. Succes!