| PIPPIDI a întrebat:

Salutare! Am mai pus o intrebare despre acest subiect acum ceva timp, dar inca mai caut raspunsuri. Aparent, cei de la Academia tehnica militara au schimbat admiterea, inainte de dadea matematica si fizica, acum au schimbat fizica cu informatica.
Acum voiam sa intreb:
-sa ma asigur, schimbarea asta chiar a avut loc, nu?
-ar exista vreo facultate la ei la ATM, care are fizica la admitere? adica nu sunt sigur cum functioneaza admiterea, adica trebuie sa dai admiterea ATM ca sa fi admis, dupa care esti transferat la o facultate in functie de ce aleg eu? Sau fiecare facultate(ex: fortele terestre, fortele aeriene, etc) au examenele lor cu diferite tipuri de exercitii si diferite materii?
Caut raspunsuri cat mai repede doarece nu stiu unde sa ma duc mai departe.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Legenda zice ca daca suni la unul din numerele astea, luate de pe site-ul lor, o sa te lamureasca:

(+40) 21 335 46 65, (+40) 21 335 46 69, (+40) 21 335 46 68, (+40) 21 335 46 64, (+40) 21 335 46 60