| iulianiulian17 a întrebat:

Se poate intra la SRI serviciul roman de informatii doar cu studii superioare fara sa mai faci la academie 2 ani?

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

La SRI Anti-Tero poti intra fara facultate, insa vei fi soldat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea angajaților SRI sunt recrutați, nici măcar nu se organizează anual admitere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La interviul de angajare, dacă ajungi la el, vei afla exact situația dtale. În general, orice nou angajat trece printr-un stagiu de pregătire specific.