Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cu ce podoabe ti-ai incanta mandrul/mandra de Dragobete?

69 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

I-as darui al 2-lea inel de logotna ca pe primul la pierdutsad

| Elenna219 a răspuns:

Clar cu bocanci :3 Ii port intodeauna mandra, nu doar de Dragobete. laughing

| Ramoneluu a răspuns:

Cu un lantisor

| Bijuterii111 a răspuns:

Cu bijuterii de pe http://www.ibijuterii.ro

| napolitaneee a răspuns:

Nr 2 big grin

| elyd12 a răspuns:

Dacă trebuie să le port eu, l-aş încânta cu o pereche de cercei micuţi şi un lănţisor cu o jumătate de inimioară.
Dacă trebuie să le poarte el, un breloc cu o jumătate de inimioară care sa întregească INIMA şi un ceas ca să se gândească la mine în fiecare secundă şi minut.

| AndutzaTa a răspuns:

Iubitului meu i-as da poate un colier simplu...asa cum stiu ca-i place, ceva cu o inima sa fie romantic si interesant!

| xXDanXx a răspuns:

Ias cumpara o rochie frumoasa ( nici dinaia scumpa de tot ) si as scoateo in ora.

| MandyMaya a răspuns:

Cu ceva special pentru acea zi. Un colier, bratara sau o pereche de cercei cu inimioare

| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Buna TPU eu as incanta mandra mea de Dragobete cu un: coleier cu diamante cu niste cercei de aur si cu niste bratari de argint si un ceas de aur.

| DeeeutzaA a răspuns:

Pai cu o coronita cu flori de primavara si nu cred ca ar mai trebui altceva pentru ca ar fi frumos oricum.

| ionela_1761 a răspuns:

Cu un colier asortat costumului.

| BubuuLoree a răspuns:

Un ceas!

| dragostealove2013 a răspuns:

Cu o verigheta.

| AndreeaSweet13 a răspuns:

Un lantisor de aur laughing

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Iubirea nu constă în lucruri materiale, este destul să-i fiu alături la bine şi la greu şi să ne înţelegem... Iubirea se demonstrează prin gesturi simple nu scumpe. O să ii cumpăr un accesoriu pentru maşină şi o să-i ofer o seară de neuitat.

| Matees_Nicoleta_1998 a răspuns:

Bratele mele in jurul gatului sau

| NoDreams a răspuns:

Cu un inel de aur sau ceva ce i-ar placea.

| Mogoroase_Florentina_1992 a răspuns:

Cu un colier care sa se asorteze cu rochita.

| Suslac_Corina_1966 a răspuns:

Cu prezenta mea...Iar de la el..astept inelul.

| Raluca_Alexandra_1995_9MZ5 a răspuns:

Mi-as asorta un colier finut, alaturi de o pereche de cercei, cu tinuta.

| Gabriela_Adelina_1999 a răspuns:

Cu o bratara de aur

| Dayana_Marcela_Medrut_1998 a răspuns:

Nu cu podoabe ci cu un parfum!

| Menytta a răspuns:

Cu un set de bijuterii de argint cu inimioare.

| Enciu_Liliana_1969 a răspuns:

My eyes

| efunny a răspuns:

I-as face eu personal o baratara cu initialele numelor noastre

| EmmaDenisa38 a răspuns:

Cu niste breloguri si bratari facute chiar de mine happy

| Geolinaa11 a răspuns:

Cumpara-i un ceas sau ii poti daa o poza cu voi 2 intr-o rama :*.cel mai potrivit cadou:3

| HyugaMykeyla a răspuns:

As face cate o poza fiecarei parti a corpului meu si le-as imprima pe articole vestimentare special cumparate sa ma poarte cu el mereu si desigur mi-as face si mie.

| RbY09 a răspuns:

Poate o floare, bijuterii...dar cea ma buna varianta ar fi un sarut pasional
din inima...