anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa agat o fata?

20 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

laughing te duci si i zici... 18 cmrolling on the floor glumeam pai te bagi in vb cu ea... faci o gluma bagi o vrajealasmug

| Contrast a răspuns:

Pai...lasou, undita, sau pur si simplu un carlig!

| Ciresikaaa a răspuns:

O intrebi: imi dai nr. tau de telefon sau ce draguta... bafta!

| Andandut a răspuns:

Pai daca nu o cunosti si vrei s-o agati, o poti saluta. Daca vezi ca iti raspunde la salut poti continua si o poti intreba cum o cheama, ii poti face complimente(unele fete se pot indragosti imediat de baietii care le zic vorbe frumoase) si in final daca vezi ca fata e de treaba si comunica cu tine, o poti invita la un suc, iar de aici va veni totul de la sine... Sper ca ti-am fost de ajutor.
Bafta! :*

| allkate a răspuns:

Pai.mai intai danduti ochelarii jos...laughingva crede ca esti orb//////

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu carligul dai la peşte.

| virusake a răspuns:

Cu ochelarii aia de soare rolling on the floor

| Webber a răspuns:

Pentru a agata o fata trebuie sa o cunosti (desi uneori asta te poate convinge ca e cea ce iti dorest.

Afla ce ii place, comporta-te ca atare si incearca sa ii induci sentimentul de nesiguranta. Toate astea o vor arunca in bratele tale.

Succes! big grin

| Annie_3559 a răspuns:

Pai thinking o unditza ceva.thinking nu stiu
Iei un carlig si-o pui pe sarma,thinking chiar si la asta ai nevoie de ajutorraised eyebrows?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca in desenele animate, cu o undita si o bacnota de 100$

Răspuns utilizator avertizat
| iuliana1221 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca o placi... daca te place si ea...BAFTA

| clauss a răspuns:

Spune-i ca ai castigat marele premiu la loto si sa vezi atunci cum se aduna, ca mustele la zahar

| clauss a răspuns:

S au bagi replica asta,, mergi cu mine s au te iau cu forta,,

| Nirvana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=g38AGCUdjEk

De la minutu' 1:15. Remember?=))

| Ionutzz97 a răspuns:

Ai undita sau carlig?rolling on the floor

| marya a răspuns:

Mai agatatorule fetelor le plac baieti care sa nu fie bataran comportate frumos cu ea.
papa

| Cristyn a răspuns:

Cauti un subiect comun de discutie, si de aici poate si prima intalnire...sau cu mult tupeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci o gluma
cu fata

o antrebi cum e la facultate
sau la scoala


anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai penisu mik nu poti sa agheti nici o fata voi ce credeti nu am dreptate laughing intreab-o ce muzicaa asculta. baga niste vrajeli si spune-i ca si tu askulti tot muzicaa aia intelegi u bag-o adrenalina in ea numa dupa ce o cunosti foarte bine\m/

Întrebări similare