| TIb a întrebat:

Fetelor ce observati prima data la un baiat? Ce culoare a ochilor preferati?

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Api mie imi place de un baiat imi puteti spune superficiala dar mie imi place frumusetea lui el are ochi caprui si imi plac mult si imi plac ochi albastri si caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal, prima data imi sare in ochi zambetul, apoi ochii. Iar despre ochi, ador ochii albastrii, dar si celelalte culori sunt frumoase happy
Si da, felul in care se comporta este foarte important. unu' care baga in fiecare propozitie > "sigur" ma va atrage "nespus".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma uit sa vad daca e inalt sau nu haha happy
si ochii nu prea conteaza atata timp cat spun adevarul big grin dar ma rog hai sa zicem caprui si poate negri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut odata un baiat care mi s-a parut extrem de frumos. Si stii de ce? Pentru ca mi s-a parut ca are ochi frumosi. M-am gandit multa vreme la ochii lui, dar chiar nu puteam sa imi amintesc ce culoare aveau. Deci... niste ochi pot fi frumosi indiferent ce culoare au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 primul lucru la care ma uit este parul.
2 prefer ochii verzi sau caprui
3 sa se imbrace la moda. nu ca acum 6 ani
4 sa aiba simtul umorului. adica sa nu ia totul in serios sau sa nu stiu sa glumeasca un pic
5 ma mai uit la ungii. sa fie ingrijite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sicer... ochi negri sau... albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata si ochii, ochii caprui sau albastriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prima data la un baiat ma uit la ochi, si dupa aia la pesonalitate nu prea ma intereseaza in ce se imbraca si imi plac baiety cu ochi verzi pentru ca sunt mai speciali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da observ ochii da nu culoarea ci mai degraba genele si sprancenele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da eu prefer ochii verzi oricum nu prea cont culoarea ochilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privirea este primul lucru care il observ. ochii caprui normal kiss...astea-s adevaratele bunaciuni...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer ochii negri, caprui.Imi polac si cei albastri, la baietii blonzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer ochii verzihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prefer o anume culoare a ochilor ci alte caractere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastriilove struck
pentru ca ieu ii am negri si evident caut ceva nouuubig grin
oriqm si aiaa capuiiilove struckxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii caprui sau negri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta observam genul lui. adica daca e romantic sau... iar culoarea preferata a ochilor este caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii albastri-s cei mai...greu de uitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trsaturile fetei si culoarea parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mult ochi albastri si verzi

| Giuly_3112 a răspuns:

Ochii caprui si par blond:X:X

| Toxic_5027 a răspuns:

Privirea si zambetul...cat despre ochi negri sau caprui:X

| just4fun_2216 a răspuns:

Prietene...iti raspund eu la intrebarea asta desi nu sunt fata. prima data se observa marca masinii, iar apoi modelul de blugi. s-a dus vremea cand se uitau fetele dupa ochi frumosi

| gzd a răspuns:

Aspectu` ochi albastri sau verzi...

| twixertiny a răspuns:

Ochii happy. Nu prea conteaaz pentru mine culoarea lor.Important e sa ma iubeasca si sa ma respecte happy

| epuras a răspuns:

Eu observ comportamentul si privirea, prefer ochii albastri si caprui...