| anonim_4396 a întrebat:

Zodia balanta cu cine se potriveste?

43 răspunsuri:
| iiirrriiisss a răspuns:

Gemenii, varsatorii, berbecii (pentru casatorie), sagetatorii (chiar fac o echipa minunata!), leii. Bine, exista exceptii, plus ca mai este si ascendentul. Ai putea sa cauti pe google mai multe despre compatibilitatile balantei si te vei lamuri mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu toate in afara de lei si tauri... ti-o zic din proprie experienta, sa vezi ce am mai tremurat de frica prin africa rolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru mine balanta + balanta e perfect.Eu si sotul meu suntem balante si e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine cu varsatoriiwinking
Crede-ma, sunt varsator si dadusem de un tip balanta care credeam ca e perfect pentru minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine intreaba? happy
Cu balantele, varsatorii si gemenii

| maitreyi a răspuns:

Cu sagetatorii si capricornii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt in total de acord c astrele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceasta zodie se potriveshte cu Taurul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceasta zodie din cate am citit eu se potriveste de minune cu gemenihee hee acum depinde care ce credelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balanta se potriveste foarte bine cu sagetatorul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma potrivesc cu leu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu sagetator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balanta cu Leu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balanta se potriveste cu berbecul:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu gemeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balanta cu sagetatorul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gemenii
Varsatorii
Berbecii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu varsatorii cred eu...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu stiu cu cine da balanta +balanta nu se potrivesc de loc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt pesti si prietenul meu balanta si ne intelegem super binehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt balanta si ma potrivesc cu toate zodiile credeti-ma ca am fost cu toate si am un pic de experienta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balanta + jigodie... excelenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fosta mea nevasta a fost varsator...deci aparent balanta se potriveste cu varsatorii. aparent insa...sagetatorii, gemenii pe de alta parte sunt mult mai compatibili cu balanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca varsator + balanta se potrivesc de minune, eu am un copil cu o fata in zodia varsator si de atata bine nu m-ai suntem impreunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Berbec

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Berbec, atractie irezistibila, pentru ca e semnul opus si varsator sau gemeni, pentru ca sunt de acelasi semn - aer
Deja cu restul se potriveste deoarece balanta e semn de aer si respectiv sociabila, comunicabila, placuta :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scorpion