| anonim_4396 a întrebat:

Imi da si mie cineva un link cu un program de modificat video Online!?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.programe online nu prea gasesti!
De recomandat iti recomand Sony vegas si Adobe after effects *care sunt cele mai bune *
si daca vrei ti le dau pe privat
si un program freeware este windows movie maker. care isi face treaba
http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html