| totredus a întrebat:

Cine vrea sa-si facă un blog gratis, gen fără sa plătească host și tot felul de alte abonamente (doar domeniu) va recomand jekyll. Se găzduiește gratuit pe github și se învață destul de ușor, plus ca găsești și teme și o mulțime de alte resurse gratis. Dacă e cineva interesat, întrebați aici????

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

~totredus: se învață destul de ușor~

ar trebui să te decizi pentru a nu deruta lumea (greu sau ușor?)

~ totredus: am făcut un blog in jekyll...A fost o călătorie destul de grea~

https://www.tpu.ro/......-scrie-in/

plus că ecou de la tine, zero!