| paint9 a întrebat:

Salut TPU,eu sint in cautarea unei imagini pe tema curateniei,stringerii dupa sine,ceva genial,chiar si cei mai indifereti sa le vina dorinta de a tine curatenia.
Situatia mea: locuiesc in camin,iar a etaj avem o bucatarie comuna iar de multe ori poate nu intentionat sau crezind ca cit e putin murdarie lasata in urma,dar se acumuleaza si e urit,doresc sa scot la imprimanta o fotografie cu indemn sa tina curat,daca ati vazut ceva cu adevarat interesant,nu pur si simplu cauti pe net in engleza ceva simplu,asa pot si eu dar nu gasesc nimic ce valoreaza cu adevarat, astept lincurile voastre cu propuneri, nu voi uita sa aleg raspunsul cistigator, merçi anticipat

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Http://i.imgur.com/dgcuNOZ.jpg