| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva cartea Puterea extraordinara a subconstientului tau de Joseph Murphy? Cum vi s-a parut? Ce impresie v-ati facut? V-a placut?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Review adaugat de

Oltean Daniela

03 Iul 2017

ExcelentDistribuie
Un manual despre cum sa-ti folosesti acest dar minunat de la Dumnezeu, SUBCONSTIENTUL, in diferite situatii din viata de zi cu zi, pentru a avea succes. Merita citita. E extraordinara.
https://www.emag.ro/......EVW350BBM/

| DumitruS a răspuns:

Da, am citit-o. Prezinta niste concepte foarte interesante dar nu e usor de pus in practica. Personal n-am reusit s-o pun in practica dar e adevarat ca nici n-am incercat prea mult.