| Vendetta23 a întrebat:

"A Song of Ice and Fire". se gaseste pe la noi?

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Normal.Gasesti aproape in orice librarie, de la editura Nemira. Daca vrei neaparat in engleza, anticipand dupa cum ai scris titlul cartii, atunci iti recomand libraria Okian. Daca vrei toate volumele aparute pana acum in romana, cauta pe Elefant.ro sau Librarie.net.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Da, gasesti pe elefant.ro
Eu am citit primul volum de pe net, m-a dat peste cap total laughing o iubesc.
Numai bine!

| Anduuu a răspuns:

Game of Thrones

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se găseşte la vreo 300 lei pachetul cu toate cărţile, că-i la redcere. Eu le am în pdf.

| Neverwas a răspuns:

Da.
Pana acum au fost publicate in romana 10 volume, la editura Nemira.