| Rombix a întrebat:

Ai citit ceva de Anthony Robbins? Ce? Ce impresie ti-a lasat?

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

"Pași Uriași: Schimbări mici cu efecte mari"
Nu am citit-o cap coadă pentru că am considerat ca nu-mi sunt folositoare toate capitolele.
"Trezește uriașul din tine" pot să zic că m-a învățat mai multe lucruri și am meditat la ceea ce am citit.
Cărțile lui e mai bine să fie citite în engleză, am citit prima dată varianta în română la "Trezește uriașul din tine" și pe la jumătate am decis să trec pe varianta în engleză unde lucrurile erau zic eu, mai bine explicate.