| Ana20005 a întrebat:

Am nevoie de textul"samariteanca" de ion druta de citit online.Daca stiti niste site-uri spuneti-mi si mie. urgent! funda este garantata!

1 răspuns:
| AndreeeaLoly001 a răspuns:

Am cautat si eu si nu am gasit nici un site, pentru ca nu se publica in format electonic din cauza dreptului de autor. Asa ca mai bine cauta si citeste-o din carti. Mergi la biblioteca sau imprumuta de la altcineva o carte in care sa fie si nuvela. Funda? Plzz. big grin