| LittleMissCupcake a întrebat:

Cei care ati citit cartea,, Orasul bantuit" (IT) de Stephen King, cum vi s-a parut? Merita citita? Adica sa nu fie plictisitoare, cu multa descriere inutila. Are mister, suspans? Si cat de infricosatoare este?

3 răspunsuri:
| Ohaithar a răspuns:

Am citit cartea dar în engleză, așa că nu știu cum e traducerea. Cartea este captivantă, însă nu mi s-a părut înfricoșătoare, dar asta probabil fiindcă am citit multe cărți horror și nu prea mă mai sperie. Are mister și suspans, și în general recomand.

| AlexandruHS a răspuns:

Eu am citit cartea. Mi-a placut. Autorul a scris-o intr-un mod aparte, ceea ce a facut-o si mai interesanta. Merita citita macar o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa o cumpar, dar era IMENSA, abia o puteam ridica laughing