| Morrígu a întrebat:

Bună dimineața.
Caut nu de puțin timp să cumpăr o agendă/jurnal pentru memorii cu foaie velină dar nu găsesc.
Vreau să aibă cel puțin 100 de pagini și un preț accesibil.
Nu vreau agendă datată-nedatată office.
Mă puteți ajuta, vă rog, cu un site de unde aş putea cumpăra ce doresc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut aceaşi problemă, vrând un "jurnal" cu foi veline, iar tata-mi aducea mereu o agendă, iar pe fiecare pagină erau date și linii:)).
Mai târziu, am găsit "paradisul" în Cărtureşti. :))
Erau atât de multe jurnale, cu multe pagini şi coperţi de toate felurile.
Dar eu, fiind obsedată de tot ce e vintage, m-am dus la vitrină, unde erau coperţi cartonate, tip manuscris, de genul celor vechi şi în interior erau o grămadă de pagini, veline.
Preţul nu e tocmai accesibil, e peste 60 de lei, dar merită.
Dacă nu ai Cărtureşti în oraşul tău, poţi intra pe site, dar cred că ai ceva de căutat.
http://librarie.carturesti.ro/

| Morrígu explică:

Mulțumesc pentru timpul tău și intenția bună de a mă ajuta.
Cărtureşti nu am în oraș și pe site nu îmi dau seama ce e cum vreau și ce nu. laughing
Sper să ajung curând într-un oraș în care voi găsi librăria, până atunci... mai caut.
O zi cum îți place.