| iuliakonk a întrebat:

stie careva daca o sa apara vreodata a doua serie din Percy Jackson, heroes of Olympus?

Răspuns Câştigător
| Elizeee a răspuns:

Nu se stie.Ai putea sa intrebi la editura direct daca stiu cand o sa traduca si seria asta, dar acum ca au inceput cu Magnus Chase si zeii din Asgard e putin probabil sa inceapa sa o traduca prea curand (din pacate).

2 răspunsuri:
| XSonic100 a răspuns:

Nu se stie, sau cel putin nu stiu eu, probabil va aparea mai tarziu deoarece e greu sa faci un film de facut, nici macar o zi nu iti ca sa faci unul de 2 ore.

| Niklauss a răspuns:

Putin probabil asa ceva mate