| Madamm a întrebat:

Buna Tpu.Am citit o carte de Sandra Brown prin anii 1993-1994, dar nu mai tin minte cum se numeste.
Imi aduc aminte doar o particica din ea. femeia a baut un ceai preparat de bunica ei din niste plante speciale.
Apoi a zburat cu avionul.In aeroport o astepta un barbat care a luato cu el si a duso la biserica si sau casatorit.ea fiind ametita a acceptat. Cine imi poate spune cum se numeste cartea.multumesc din suflet

Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Din ce spui tu, cred ca e vorba de Violul, dar uite aici toate cartile pe care le-a scris, poate iti amintesti http://www.faramiere.ro/lista-carti-sandra-brown/