| Andreeaea19 a întrebat:

Buna TPU Site uri unde pot descarca carti pdf gratuite in afara de scribd.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Elefant.Ro – Elefant.ro are o secțiune dedicată în special cărților pdf. Majoritatea sunt pe bani însă deseori organizează promoții și le oferă gratuit. Astfel vă recomandăm să fiți mereu cu ochii în patru pe Elefant.
BookLand – Acest articol l-am scris când am descoperit librăria BookLand. Aceștia au o secțiune dedicată cărților digitale gratuite și sunt destul de multe plus că eu cred că vor mai apărea.
Un alt site de unde puteți descărca o mulțime de cărți digitale gratuite este Bestseller.md.
Motivonti oferă și ei 800 de cărți gratuite însă nu știu în ce măsură acel pachet este legal sau nu.
Evobook – are o listă de două pagini de cărți gratuite.

Aici descarci si faci conversie in pdf
https://www.bestseller.md/ebooks.html?dir=asc&order=price

Lectură plăcuta!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca pe regie live.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bookaholics.com îți recomand, eu mi-am găsit seriile preferate acolo, este gratis, te poti uita online sau să descarci complet gratuit, ai și recenzii, dar tu dă la cărți electronice și caută ce vrei să citești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta cartipdfshare
si 101books

| kopli a răspuns:

Scribd ofera carti gratuit? Ca eu vreau una care numai acolo se gaseste dar nu imi permite. Vor abonament platit.

| liveornot a răspuns:

Gasesti aici http://codexium.pw/
Sunt foarte multe si tot apar altele noi. Sunt gratuite si daca nu gasesti o carte opoti cere