| RobertPasca a întrebat:

cum se completeaza fisa de inscriere in clasa a 9?
Mai exact vineri o sa completam aceasta fisa la scoala. Dar vreau sa o completez mai inainte acasa, ca sa nu stau 3h intreband ce trebuie scris aici etc.
Ce este codul numeric personal? unde il gasesc? etc

1 răspuns:
| Stefan4235 a răspuns:

Codul numeric personal sau CNP-ul il gasesti pe cartea de identitate (sau pe certificatul de nastere daca nu ai implinit 14 ani) Cred ca mai trebuie sa iti scrii si adresa, scoala de provenienta si optiunile pentru noul tau liceu (le gasesti in brosura primita de la scoala, cred ca se gasesc si pe net)