| anonim_4396 a întrebat:

Cartea Hobbitul adica aceasta:http://www.elefant.ro/......03281.html este primul volum care are in prim plan povestea primului film Hobbitul O calatorie neasteptata? Sau sunt toate cel trei filme? Daca nu, unde pot gasi celelalte volume? Funa!

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Hobbitul este o singura carte, a carei ecranizare are trei parti. Este un preview pentru Stapanul Inelelor.

1 răspuns:
| Polaris a răspuns:

Plotul cuprinde toate filmele The Hobbit. Deci dacă vrei spoilere, poți s-o citești.