| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de mult v-a ajutat pe voi o carte motivaționala/de dezvoltare personala sau psihologica? Și care? Consideri că sunt utile și merita sa le citești sau mai degrabă sunt inutile? Ce rol au ele? De ați ridica moralul?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Chiar am citit recent un articol de la vice legat de aceste carti si zicea ca-s o tampenie pentru ca-s lucruri general valabile ce nu se pot aplica absolut oricui, pentru cineva poate sa mearga, pentru altcneva nu, sunt bune ca sursa de inspiratie pentru o schimbare dar n-au cum sa te schimbe, tot cel mai bun "Remediu" ramane psihologul